Безпрецедентний випадок для обласного політикуму стався у Шполі під час останньої сесії Шполянської міської ради – про свій вихід з фракції БПП заявили одразу три депутати. Фактично представництво партії у міськраді припинило своє існування, залишивши представляти «генеральну лінію» Президента лише Максиму Доценко.
Що ж могло послужити причиною такого рішення, запитаєте ви? А пояснення цього існує одразу два – офіційне та неофіційне. Обирайте, яке з них вам подобається більше.
Відтак, офіційну причину свого рішення висловила депутат Шполянської міськради Тетяна Каландирець, яка наголосила, що з керманичами місцевого осередку БПП просто не можливо вирішувати серйозні питання, актуальні для шполян.
- За час цієї каденції я неодноразово зверталась до керівництва своєї колишньої фракції, керівника партії у районі та місті. Але з їхнього боку були лише відмовки та обіцянки, реальної допомоги не було. Як наслідок, мені доводилось звертатися до інших партій, зокрема до ВО «ЧЕРКАЩАНИ», які без вагань допомагали з вирішенням проблем благоустрою та розвитку дитячого парку, директором якого я є, підтримували у вирішенні інших питань, важливих для виборців, – каже Тетяна Валентинівна. – Я бачила їхній підхід до роботи, до вирішення проблем, їхнє ставлення до людей. Я не можу сказати, що мені не допомагали й представники інших партій, але більше мені імпонують професіоналізм та командний підхід до вирішення проблем міста та його жителів саме представників ВО «ЧЕРКАЩАНИ». Мені подобається, що це згуртована, молода команда, яка чітко ставить мету, і крок за кроком йде до неї. А ця мета – це розвиток нашого міста, покращення умов життя, праці, відпочинку наших містян.
Та, як стверджують джерела в партійних кулуарах БПП, це лише офіційна частина оголошеного рішення міських депутатів. Насправді ж, до цього все рухалося вже тривалий час, а в останній час ситуація взагалі набула неминучості сходження снігової лавини.
Подейкують, що останньою краплею, яка спонукала депутатів від БПП Ігоря Мусюру, Тетяну Каландирець та Володимира Пасєку відмовитись від теплого кубельця владної квочки, стало регулярне перетворення цієї квочки - в особі головного представника партії у районі - у хижака, який ладен задля своїх амбіцій навіть розорити власне гніздо.
Заборона місцевим державним службовцям, а також представникам освіти та медицини району, підтримувати «Парад вишиванок» у Шполі, лише через те, що ідея належить не йому, – це лише частина самодурства «хазяїна району», говорять у стінах райдержадміністрації. І така негласна заборона діє абсолютно на всі заходи, що проводить міська рада.
А от вам і інша версія того, що відбулося: міські депутати просто більше не схотіли спостерігати за вибриками керманича провладної партії району, який власними діями просто знищує авторитет Президента на Шполянщині… та про таке вголос, звичайно, не говорять.