Депутати місцевих органів влади можуть зупинити гральну мафію

Представник від «Батьківщини» на окрузі №196 Семен Радченко переконаний, що Закон про гральний бізнес – це  наскрізь лобістський та корупційний документ. Проте на місцях йому можна протистояти.

«Сьогодні місцеве самоврядування має достатньо повноважень, щоб не дозволяти відкривати на своїх територіях казино та гральні автомати. Депутати на місцях можуть ухвалити відповідне рішення та позбавити громаду від грального бізнесу», – пояснив Семен Радченко.

Він також повідомив, що лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко закликала місцеві ради ухвалювати рішення про заборону грального бізнесу на їхній території. На цьому вона наголосила в ефірі телеканалу «112.Україна».

Зокрема, Юлія Тимошенко навела успішний приклад Запорізької райради, де голова підписав ухвалене за ініціативою «Батьківщини» рішення про заборону грального бізнесу на території району.

Закон про місцеве самоврядування в Україні, запевнила Юлія Тимошенко, дає радам повноваження зупиняти непрофесійні рішення центральної влади. Тому, закликала лідер партії, депутати місцевих рівнів мають на місцях протистояти гральній мафії, діяльність якої намагається узаконити чинна влада.

«Тож депутати місцевих рад мають усі можливості не дозволити обкрадати жителів своїх громад, витягувати у людей з кишень останнє», – зауважив Семен Радченко.