Депутати відновили Шполянську літературну премію

У середу 3 листопада відбулась позачергова сесія Шполянської міськради під час якої депутати в межах громади відновили колишню районну премію ім. Олекси Влизька в галузі літератури, затвердили стратегію розвитку та виділили землю учасникам АТО/ООС.

Культура

У середу 3 листопада депутати Шполянської міської ради затвердили положення про премію ім. Олекси Влизька в галузі літератури. Премія є правонаступником районної премії ім. Олекси Влизька з метою вшанування пам’яті поета-земляка Олекси Влизька та для відзначення кращих літературних творів професійних і не професійних літераторів, спрямована на розвиток духовності, побудову незалежної демократичної України.

Соціально-економічний розвиток

Так як, строк реалізації Стратегії розвитку Шполянської міської ТГ на період 2018– 2020 завершився, депутати на сьогоднішньому засіданні затвердили Стратегію розвитку Шполянської міської об’єднаної територіальної громади на період 2021-2027 роки — це є основним документом, що визначає ключові вектори розвитку громади на довгострокову перспективу.

Земельні питання

Депутати розглянули і задовольнили всі рішення, які стосуються виділення земельних ділянок учасникам бойових дій на території операції Об’єднаних сил. Надали дозвіл на отримання земельних ділянок — 3 особам, затвердили проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок — 10 учасникам АТО/ООС.