Діти пишуть солдатам листи

Днями Черкаською обласною громадською організацією «Союз українок» зібрано листи маленьких громадян Черкащини до солдатів, котрі беруть участь у бойових діях на Сході України проти терористів. До акції в підтримку українських воїнів долучилися також і діти Шполянщини з міста Шполи та села Лебедин. Їх щирі листи читають сьогодні у військових частинах наші відважні захисники, які надихають їх на подвиг заради миру і майбутнього цих чистих помислами дитячих сердець.

«Дорогий солдате! Тобі пише Яценко Настя. Я живу в місті Шпола. Я написала тобі листа, щоб підтримати тебе.

Повірити не можна, Україна ж непереможна!

Серце тихо б’ється, молодою кров’ю ллється…

Сидять ворожі люди та дивляться із-коса.

Панувати їм тут не можна, на душі стає тривожно.

За вас ми щиро вболіваєм, ви Батьківщині вірні.

У вас є сила, воля, нездоланність, непокірність!

Ми віримо всім серцем в вас,

І знаю я, що прийде переможний час!

Захопиться весь світ нами знову,

І люди всі нас будуть прославляти,

Сонце миру нам засвітить нове

За це спасибі будем вічно вам казати!».

«Дорогий солдате! Я, Мартиновська Дар’я, пишу тобі цей лист. Я так хочу, щоб наша країна була вільною та у нас, дітей, попереду було світле майбутнє. За тебе хвилюються всі українці та надіються, що невдовзі ця війна скінчиться. Ми всі тебе підтримуємо, бережи себе, солдате! Ми кожного дня молимось про те, щоб не було війни, щоб не вмирали люди! Я зі своєю дівчачою футбольною командою щиро підтримую тебе. Слава Україні!».

«Дорогий солдате!

Тобі пише Кравченко Владислава. Ти знаєш, як я не хочу війни, як хочу, щоб Україна була вільною! Солдате, ти ще молодий, у тебе попереду життя. Бережи себе, не піддавайся ворожим кулям! Не забувай про нас, дітей, бо в ці хвилини ми думаємо про вас, підтримуємо всією душею. Подумки ми з вами постійно. Солдате, ми з тобою! Слава Україні!».

«Дорогі захисники! Я пишаюся вами, що ви безстрашно пішли на війну боронити нашу Україну. Я дуже хочу, щоб ми жили в мирі і спокої. Ви — наші відважні герої, герої нашої країни. Ми віримо в вас, пам’ятаємо щохвилини і хвилюємось за ваше життя. Знаємо, що ви не дозволите більше проливатись крові наших братів і сестер. З повагою до вас, учениця Шполянської ЗОШ № 5 Задніпряна Вікторія. Слава Україні!».