Дівоча команда Шполянської ОТГ увійшла до наступного кола змагань Чемпіонату України

16-17 листопада у Шполі пройшли відбіркові ігри Чемпіонату України з футзалу серед дівочих команд молодшої вікової категорії, групи В. Всього у сезоні 2019-2020 стартувало 27 команд з усієї України.

       Щоб потрапити у наступне коло змагань на Чемпіонаті у Шполі боролись 5 команд: збірна команда міст Київ та Умань «Пантери», «Вікторія» (м. Катеринопіль), «Сугатинка» (м. Могилів-Подільський) та дві команди Шполянської ОТГ: «Жайвір» і молодший склад дівчат, які сформували команду «Скотареве», за цю команду грали також дівчата із м. Шполи, с. Сигнаївки, с. Лебедина та с. Скотареве.

       Молодшим гравчиням було важче конкурувати з більш досвідченими суперницями і футболістки поступились у трьох іграх. Проте змогли протистояти катеринопільчанкам, звівши гру в нічию 2:2.

       У загальному підсумку основна команда Шполянської ОТГ показала досить пристойну гру та очолила турнірну таблицю. Це дозволило їй вийти до наступного етапу на першому місці, обійшовши в свою чергу «Пантери» за кращою різницею забитих і пропущених м'ячів.