ДИВОСВІТ У ВЕСНЯНОМУ МІСТІ

29 квітня у Шполі було висаджено близько 200 саджанців плодового горіха — на територіях загальноосвітніх шкіл №2-ліцей, №5 та спеціальної школи-інтернату. Приємну місію здійснювали представники учнівсько-педагогічних колективів, районної спілки ветеранів Афганістану, керівники райдержадміністрації та районної ради. Цього дня Шполу відвідав голова федерації профспілок Черкащини Петро Шевченко — один із співавторів ідеї озеленення населених  пунктів Черкащини, який долучився до шполянської акції.

Висаджували горіхи і в парку воїнів-інтернаціоналістів в мікрорайоні Мар’янівського масиву, де у ці весняні дні надзвичайно красиво — зазеленіла трава й молоді деревцята, на клумбах майоріють сезонні квіти. А на дитячо­му майданчику все примножується яскравих і цікавих новинок — вітрячки, машини, каруселі, альтанки, будується комин і водограй.

Все це є втіленням в життя ідей місцевого жителя Мико­ли Сівака, який на громадських за­садах опікується парком, все робить своїми руками. Багато небайдужих городян допомагають йому — голова вуличного комітету Ігор Пастернак, Олександр Закусило, Роман Коцюр­ба, Світлана Плахотнюк, Ігор Петров, Іван Шапкін та багато інших.

Так, за­вдяки невичерпності ентузіазму таких шполян як Микола Сівак, наше місто набуває особливо красивого вигляду.

Наталія ДАВИДЕНКО (фото автора).