Для створення позитивної атмосфери: працівники Шполянської міськради працюватимуть з психологом

У колективі Шполянської міської ради з метою покращення психологічного клімату, створення позитивної атмосфери, сприяння розвитку довірливих і щирих відносин та взаєморозуміння, профілактики емоційного вигорання та управління власними емоціями започатковано проведення консультацій для надання психологічної підтримки у вирішенні професійних завдань.

Перший захід із циклу консультацій зі збереження ментального здоров’я на тему «Професійне вигорання: допомога собі й колегам» днями провела Наталія Косенко, директорка КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Шполянської міської ради ОТГ.

Під час занять присутні дізналися, що таке «професійне вигорання», які воно має симптомами й етапи формування, причини виникнення і чи можливо запобігти цій проблемі. З допомогою практичних вправ «Скріпка», «Мій час», «Успішний працівник» і аналізу результатів, отриманих у процесі роботи, учасники тренінгу отримали рекомендації стосовно того, як ефективно планувати свій час, навчились виконувати самомасаж для зняття емоційної напруги.

За інформацією Шполянської міської ради

Коментарі