ДО ВІДОМА СПОЖИВАЧІВ ПРИРОДНОГО ГАЗУ!

Публічне акціонерне товариство «З газопостачання та газифікації «Черкасигаз» у відповідності з вимогами Закону України «Про засади функціонування ринку природного газу» та діючих рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), повідомляє про розмежування з 1 липня 2015 року видів діяльності з постачання та розподілу природного газу.

З 1 липня 2015 року право на провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом на території Черкаської області, окрім Маньківського, Христинівського та Уманського районів має товариство з обмеженою відповідальністю «Черкасигаззбут».

Право на провадження господарської діяльності з розподілу газу, газу (метану) вугільних родовищ на вказаній території має ПАТ «Черкасигаз».

Тому, всім споживачам природного тазу (населенню, підприємствам, установам, організаціям), не залежно від форми власності, що мають намір споживати природний газ за регульованим тарифом необхідно терміново укласти відповідні тристоронні договори.

Додаткову інформацію ви можете отримати в ПАТ «Черкасигаз» за телефоном №5-51-96 та на веб-сайті товариства

www.chergas.ск.uа

Також повідомляємо, що споживання природного газу без укладання відповідного договору не допускається.

Адміністрація.