ДОБРІ СПРАВИ ВО «ЧЕРКАЩАНИ»: Ліквідували «озеро Савранського»

Скільки існує вулиця Карбишева у Шполі, скільки й чути було нарікань на те пресловуте озеро. Хто називав його «озером надії», а хто — «озе­ром Савранського» на честь жите­ля вулиці, якому воно надокучало найбільше. Щойно пройде бодай ма лий дощ, як уже це озеро не дозво­ляло ні пройти, ні проїхати. Хоч рибу було розводь!

Яким же виявилось здивування жителів, коли нещодавно цього «озе­ра» не стало. На його місці тепер зна­ходиться суцільне асфальтне полот­но, яке покладено за рахунок міського бюджету.

За словами виконуючого обов’язки міського голови Віталія Плетіня, на численні звернення жителів вулиці Карбишева депутати погодилися виділити 100 тис. грн., щоб ліквідувати цю чвертьвікову проблему.

Взагалі у пана Плетіня нині триває напружений графік роботи, адже щодня проводиться вирівнювання та підсипання доріг.

— Проводимо роботу по вули­цях Жукова, Жуковського, Залізняка, Корнійчука, Подолинського, Некра­сова, а взагалі у планах — охопи­ти повністю всі вулиці міста, поки не настала несприятлива погода, — розповів Віталій Плетінь і додав, що в ремонті доріг багато сприяють активісти ВО «ЧЕРКАЩАНИ», долу­чаються до спільної участі.

Наталія СТОРЧАК (фото автора).