Шполянські старшокласниці взяли участь в інноваційній програмі та працюватимуть над власним проєктом

Дев'ятикласниці Шполянського ліцею №3 взяли участь в інноваційній програмі "Підтримка дітей та молоді у Кіровоградській а Черкаській областях" від громадської організації «Слов’янський культурний центр «Задзеркалля» в рамках програми UPSHIFT у партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ). Вони пройшли дві відбіркові конференції та потрапили в десятку команд, згодом працюватимуть над власним проєктом.

Про це повідомляє "Шполяночка+".

Свої заявки для участі в проєкті подали 160 команд. Дар'я Починок, Дар'я Голос, Діна Голос, Діана Пархоменко, Аліна Ткаченко, щоб потрапити у обрану десятку пройшли дві відбіркові конференції.

Після чого поїхали на чотириденний інтенсивний «bootcamp» у Київську область. Під час навчання команда «Light in the darkness» досліджувала проблему соціалізації внутрішньо переміщених дітей віком від 10 до 17 років у Шполянській ОТГ. Чотири дні інтенсивного навчання учасниці проєкту працювали над проблемою, шукали шляхи її вирішення та створювали логотип своєї команди.

Після завершення «bootcamp» протягом січня–квітня 2024 року команда реалізуватиме свій проєкт: складатиме кошторис, шукатиме приміщення, плануватиме та проводитиме активності для дітей.

До кінця січня дівчата складають заявку на освоєння виділених коштів орієнтовно на 70 тисяч гривень. Важливо зазначити, що фінансування проєкту виключно грантове. Тобто «Light in the darkness» має свого ментора, який координує їхню діяльність, допомагає, спрямовує, підказує, що і як краще зробити, а також після затвердження кошторису забезпечує придбання і передачу команді усього, зазначеного в заявці.

Дівчатка планують і прагнуть створити затишне та комфортне середовище для спілкування, психологічного розвантаження, ігор, тренінгів, цікавого проведення вільного часу. Також вони хочуть започаткувати молодіжний паблік, аби повідомляти у ньому про власні заходи, цікаві події у місті, концерти, гуртки тощо.

Коментарі

Зарудніцька Юлія :

Яка талановита та цілеспрямована наша молодь!