Дякуємо організаторам ЗНО

Дев'ятий рік поспіль на Шполянщині забезпечується належна робота пунктів тестування ЗНО на базі Шполянських ЗОШ №1 та НВК №3. Значний обсяг підготовчої роботи дозволив провести процедуру першого тестування 2015 року на високому організаційному рівні, з дотриманням усіх необхідних складових. Понад 3000 осіб зі Шполянського та сусід-ніх Катеринопільського, Городищенського, Лисянського, Звенигородського районів, м. Ватутіне, які вирішили вступати до вищих навчальних закладів, щороку беруть участь у ЗНО на базі пунктів тестування в м.Шпола.

Відрадно, що випускники шкіл Шполянського району мають можливість проходити тестування з основних предметів, не виїжджаючи за його межі. На адресу відділу освіти надійшов лист від директора Департаменту освіти і науки України Черкаської облдержадміністрації В.В.Данилевського №1312/01/10 від 29 квітня 2015 року, в якому висловлюється щира вдячність відповідальній за ЗНО — завідувачу райметодкабінета Оксані Курінній, відповідальній за пункт тестування на базі Шполянської ЗОШ №1, заступнику директора з навчальної роботи Шполянської ЗОШ №1 Валентині Осадчій, а також освітянам району — директорам шкіл, відповідальним за пункти тестування, їхнім помічникам, інструкторам, черговим — усім, чиї зусилля спрямовуються на забезпечення рівних умов проведення тестування.

Завдяки вам, шановні освітяни Шполянщини, зовнішнє незалежне оцінювання 2015 року, яке чітко й ефективно стартувало 24 квітня, а 12, 17, 19 червня продовжиться на базі Шполянської ЗОШ №1 та Шполянського НВК «ЗОШ І—ІІІ ступенів №3-гімназія», гідно вписуватиметься у сторінки історії освітньої галузі Шполянщини.

Відділ освіти висловлює подяку проректору Черкаського ОІПОПП з питань ЗНО та моніторингу якості освіти за сприяння в організації ЗНО Наталії Лісовій, районному координатору з проведення тестування, завідувачу районного методичного кабінету відділу освіти Оксані Курінній, директорам Шполянської ЗОШ №1 Феодосію Костюковичу, Шполянського НВК «ЗОШ І—ІІІ ступенів №3-гімназія» Віктору Рукавцю, відповідальним за пункти тестування — заступникам директорів цих шкіл Людмилі Любімовій, Валентині Осадчій, а також усім залученим педагогам, завдяки багаторічному досвіду яких досягаються значні успіхи у проведенні ЗНО.

Ірина КАЛАНДИРЕЦЬ, головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації.