Енергозбереження у Лозуватській школі організували толокою

Лозуватська школа завжди вирізнялася високим рівнем організації навчально-виховного процесу та матеріально-технічного забезпечення, високопрофесійним педагогічним персоналом. Але багато років не вирішувалася одна масштабна проблема: було холодно в осінньо-зимовий період. Ще при будівництві приміщення не було передбачено ефективності монтованої опалювальної системи, і в подальшому учнівсько-педагогічний колектив потерпав від низької температури в класах.

Нині ж прийнято рішення керівництвом райдержадміністрації спільно з відділом освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту збудувати нову котельню для школи, яка б забезпечила максимальну тепловіддачу, і діти навчалися взимку в комфорті.

На шкільній будівельній толоці активно працювали минулого тижня сільський голова Станіслав Бойко, начальник відділу освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Павло Вербівський, голова координаційної ради профспілок району Олег Тішков, працівники Шполянського міжшкільного навчально-виробничого комбінату і педагогічний колектив Лозуватської школи.

Як цитує першого заступника голови Шполянської райдержадміністрації Юрія Козоріза офіційна веб-сторінка райдержадміністрації, під час його відвідування будівництва здивувала значна відсутність батьків у робочому процесі. За його словами, в інших селах відбувається навпаки, тому звертається до батьківського колективу сільської школи з проханням не нехтувати проблемами закладу, де навчаються їхні діти. Адже допомога визначається не обов’язково коштами, школі можна допомогти й фізичною працею.

Наталія ДАВИДЕНКО.