ФК «ЛНЗ» підписали угоду про співпрацю з Черкасами

Напередодні Нового року футбольні клуби ФК «ЛНЗ» та МСК «Дніпро» підписали меморандум про співпрацю. Це було зроблено для взаємовигідної стратегічної співпраці щодо розвитку професійного та дитячо-юнацького футболу в м. Черкаси та Черкаській області.

Партнери виділили три головні принципи угоди:

1. Функціонування у м. Черкаси 2-х професійних футбольних клубів (МСК “Дніпро”  та ФК “ЛНЗ”). Кожен із клубів має свою стратегію розвитку, поєднання яких спрямовано на підняття іміджу й розвитку футболу Черкащини. Стратегія розвитку ФК “ЛНЗ” –  представлення в м. Черкаси             та Черкаській області в змаганнях серед професійних клубів України найвищого рівня. Стратегія розвитку МСК “Дніпро” – надання молодим вихованцям місцевого футболу можливості професійного та кар’єрного зростання.

2. Розвиток футбольної інфраструктури в м.Черкаси та Черкаській області  в інтересах обох клубів.

3. Спільний розвиток дитячо-юнацьких спортивних та футбольних шкіл у м. Черкаси та Черкаській області, що передбачає матеріальну, методичну та технічну підтримку. 

- Хочу, щоб Черкаси мали свою команду в Прем’єр лізі. Це не короткочасний план. Це приблизно 3-5 років. Ми хочемо принести не лише футбол найвищого рівня, але й сучасну спортивну інфраструктуру. Ми хочемо розвивати не лише професійний футбол, але й дати змогу займатися дітям у хороших умовах, щоб вподальшому вони змогли грати на професійному рівні, – розповів Андрій Полтавець.

- Компанія ЛНЗ готова вкладати великі гроші у міську спортивну інфраструктуру, яка назавжди залишиться міською, – зазначив Анатолій Бондаренко.