ФК “ЛНЗ” впевнено переміг “Інгулець”

20 жовтня черкаський ФК "ЛНЗ" у десятому турі УПЛ зіграв проти кіровоградського "Інгульця". "Фіолетові" грали вдома, матч закінчився впевненою перемогою черкащан - 2:0.

Про це пише Про все.

Господарі відразу захопили ініціативу на своєму полі. На 35 хвилині рахунок у матчі відкрив півзахисник Ілля Путря - це був його дебютний гол за "ЛНЗ".

Варто відзначити і воротаря черкащан Євгенія Кучеренка, який наприкінці першого тайму відбив пенальті.

У другому таймі "ЛНЗ" збільшив свою перевагу - на 60 хвилині Путря оформив дубль.

Цією переможною грою команда Андреса Карраско перервала свою серію з 5 безвиграшних турів.

Зараз "ЛНЗ" займає п'яту сходинку у турнірній таблиці Прем'єр-ліги, маючи 15 очок, "Інгулець" - аутсайдер УПЛ - на шістнадцятому місці з 5 очками.

Наступний матч черкащани зіграють на виїзді проти криворізького "Кривбаса".