Футболіст родом із Донеччини став срібним призером чемпіонату Європи серед спортсменів з вадами слуху

З 20 травня по 1 червня в турецькому місті Анталія проходив чемпіонат Європи з футболу серед спортсменів з вадами слуху. У складі національної збірної змагався футболіст родом з Донеччини, який живе на Шполянщині - Сергій Баєв, - став срібним призером чемпіонату.

Про це повідомляє Футбол Шполянської громади.

Фінальний поєдинок чемпіонату Європи проходив на стадіоні “Мардан”, який є запасною і тренувальною ареною місцевого футбольного клубу “Антальяспор”. Останній матч змагань для українських футболістів зі збірною Франції завершився непростим протистоянням. Незважаючи на всі зусилля та наполегливість, наша команда збірної України поступилась суперникам з рахунком 3:2 та посіла 2-е місце.

Вітаємо українських футболістів з призовим місцем! Дякуємо кожному спортсмену збірної України за самовіддачу!