Футбольний клуб «ЛНЗ-Лебедин» — срібний призер чемпіонату Черкащини

16 червня фінішував чемпіонат Черкаської області з футболу дитячо-юнацької футбольної ліги 2014—2015 років серед юнаків 2002—2003 років народження. Тріумфатором змагань стали господарі — футболісти команди «Дніпро-80» (Черкаси). У вирішальному двобої за звання переможця зійшлися черкаська команда «Дніпро-80» та команда Матусівської ДЮСШ «ЛНЗ-Лебедин». У напруженому матчі перемогу святкували футболісти «Дніпро-80» з рахунком 3:1, срібло дісталось команді «ЛНЗ-Лебедин». У бронзовому фіналі перемогла команда «СДЮШОР» (м.Черкаси).

Після завершення матчів відбулася урочиста церемонія нагородження та закриття чемпіонату. Слід відзначити, що поза увагою не лишився жоден учасник змагань. Кожна команда була відзначена кубком, а гравці — грамотами та медалями. Команду готували тренери-викладачі Сергій Табаченко та Петро Славінський.

Адміністрація Матусівської ДЮСШ щиро дякує за неодноразову допомогу, постійну підтримку дитячо-юнацьких команд з футболу та вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту голові наглядової ради Групи компаній «ЛНЗ» Дмитру Кравченку та директору ТОВ «ЛНЗ», президенту ФК «ЛНЗ-Лебедин» Андрію Полтавцю.

Надія СТЕЦЕНКО, директор Матусівської ДЮСШ.