Мандрівка розпочинається з «Укрпошти»

На часі — літній сезон. А це означає, що ба­гато людей їхатимуть в довгоочікувану відпустку на море, студенти з навчання до батьків, діти — у дитячі табори тощо. Всіх цих людей об’єднує одне бажання — швидко, зручно та завчасно придбати квиток на поїзд, літак чи автобус.

Що ви зазвичай робите, якщо живете в малень­кому містечку, де немає транспортних кас, а вам вкрай потрібен квиток на поїзд чи літак? Вивчаєте маршрут руху автобусів, сідаєте в транспорт та їдете до районного центру чи найближчого міста, в якому є каси. Витративши максимум часу на до­рогу, чергу в транспортній касі та додаткові витрати на проїзд, зрештою, якщо пощастить, ви придбаєте потрібний квиток.

Завітавши до найближчого відділення «Ук­рпошти», як міського, так і сільського, ви зможете придбати електронний квиток на обраний вами транспорт у будь-якому напрямку перевезень, не витрачаючи зайвого часу, коштів та нервів. Так, саме «Укрпошта» допоможе придбати вам швид­ко, якісно та комфортно пасажирський квиток для запланованої подорожі.

Якщо ж у вашому селищі проживає дуже мало мешканців і стаціонарного відділення поштово­го зв'язку немає, то придбати квиток можна через пересувні відділення пошти.

Купити квиток можна і в онлайн режимі, завітавши на сайт «Укрпошти» та здійснивши замов­лення. «Замовляючи квиток через «Укрпошту», ви отримуєте повноцінний електронний проїзний документ, що не потребує обміну в касах вокзалу. Для здійснення посадки на потяг або літак пасажиру достатньо пред’явити QR-код або роздрукований електронний кви­ток та документ, що посвідчує особу, відзначає в.о. генерального директора УДППЗ «Укрпошта» Ігор ТКАЧУК. Крім того, на підприємстві впроваджується пілотний проект з реалізації електронного квитка «Студентський». У разі його успішної апробації проект буде поширено на всі відділення поштового зв’язку».

Завдяки QR-коду, зазначеному на електрон­ному посадочному документі, в електронній базі даних зберігається вся необхідна інформація про пасажира.

Для здійснення посадки в автобус пасажиру необхідно обміняти маршрут-квитанцію на кви­ток в касі автовокзалу безпосередньо перед відправленням автобуса. Обмін маршрут-квитанції на квиток здійснюється без черг та додаткової оплати.