Графіки погодинного аварійного відключення споживачів електроенергії в електромережах Шполянського РЕМ на 2014-2015 роки

Знеструмлення одних і тих самих споживачів буде продовжуватись


Вимушена темінь омине висотки, що мають понад 14 поверхів, медзаклади, котельні, насосні станції та в’язниці. Про це повідомив технічний директор "Черкасиобленерго" Анатолій Гончаренко. На підприємстві вже затвердили нові графіки аварійних відключень.

– Ми сьогодні робимо все для того, щоби якнайшвидше надати населенню погодинний графік відімкнень електроенергії із вказівкою адрес, – запевняє посадовець. – Також усе спланували так, щоби споживачів відключати через 4 години, а не через 2, як було досі. Дуже часто вони скаржаться, що без світла опиняються одні й ті ж. Але така специфіка аварійних відключень. Команду розвантажити мережі ми отримуємо з центральної диспетчерської та мусимо негайно виконувати. Ми ж є частиною всієї енергетичної системи України.

Найімовірніше, за словами енергетиків, такі аварійні відімкнення триватимуть увесь опалювальний сезон. Бо нині дефіцит електроенергії по країні становить 15%.

– Я особисто говорив із профільним міністром, аби вирішити цю проблему на рівні держави, – говорить голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – На мою думку, потрібно запроваджувати альтернативу аварійним відімкненням, а саме планові. Тоді не буде тієї ситуації, як зараз, коли впродовж дня вимикають одних і тих споживачів.

Свої пропозиції з Черкаської облдержадміністрації вже спрямували до Міністерства палива й енергетики України.

Підготував:Ірина МЕЛЬНИК
Джерело:Черкаська ОДА