ГРОШІ

400 млн. євро
кредиту Європейського інвестиційного банку залучив Мінфін України на реалізацію проектів підприємств малого і середнього бізнесу. Розмір кредитів, на які можуть претендувати компанії, — від 25 млн. євро (для малих і середніх підприємств) до 50 млн. євро для компаній iз кількістю працівників понад 3000 осіб.

20 млн. грн.
готові витратити у «Нафтогазі» для просування інтересів за кордоном. За допомогою піару сподіваються розбудувати ефективні відносини компанії з професійною спільнотою, представниками інституцій Євросоюзу, органами державної влади країн Енергетичного співтовариства та США, міжнародними ЗМІ.

Майже 7 млн. євро
отримали від ЄС українські вчені для своїх досліджень за програмою інноваційного розвитку Horizon 2020. Цього року майже 700 українських студентів зможуть поїхати в західні вузи за освітніми програмами.

1 млн. євро
надасть уряд Німеччини для продовження програм допомоги внутрішньо переміщеним особам в Україні, повідомили в Посольстві ФРН в Україні. У цьому році допомога повинна розширитися з восьми, як це було досі, до 13 регіонів.

До 400 тис. грн.
на місяць плюс річний бонус — таку зарплату отримуватимуть керівники державних компаній. Це їх має стримувати від корупційних дій. У Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України також пояснили, що висококваліфіковані керівники на менше не погодяться.

12%
надбавки до заробітної плати встановлено з 1 квітня 2016 року педагогічним працівникам навчальних закладів Шполянського району. До цього педагоги Шполянщини отримували з 1 січня 2016 року 5%, з 1 березня 2016 року — 10%, а в попередні роки — 20%.

По 112 тис. грн.
рекомендовано в рамках співфінансування виділити із районних бюджетів Черкащини на завершення будівництва перинатального центру у м. Черкаси. Регіональний перинатальний центр у Черкасах розрахований на проведення 2050 пологів упродовж року.

277 тис. грн.
коштів районного бюджету Шполянщини зароблено на банківському депозитному вкладі за три місяці 2016 року при плані заробити 500 тис. за рік.

163 тис. грн.
вільних залишків розподілили депутати Шполянської міської ради під час роботи чергової сесії 1 квітня. З них на сміттєві баки, лавочки та вуличні ліхтарі, які встановлять на вулиці Лозуватській, виділили 25000 грн., 8000 гривень — на придбання будматеріалів для проведення ремонтних робіт у готелі «Шпола-центр», субвенцію районному бюджету в сумі 100000 грн. — для забезпечення харчуванням дітей, що навчаються в 1—4 класах.