Кадрові зміни та початок підготовки з новим тренером: «ЛНЗ-Лебедин» в міжсезоння

Після прикрого вильоту зі змагань на стадії ½ фіналу від хмельницького «Епіцентру» в розташуванні футбольного клубу «ЛНЗ» з Лебедина не лише взяли курс на суттєве оновлення команди, а й розпочали активну підготовку до нового сезону.

Четверо гравців залишили команду

Після зміни головного тренера в команді відбулись кадрові ротації і серед гравців. В міжсезоння команду покинули: вінгер Ярослав Поплавка, центральний півзахисник Антон Поступаленко, центральний захисник Богдан Кондратюк та фланговий півзахисник Роман Мачуленко.

В той же час, лебединці підписали й першого новачка команди - 26-річного півзахисника Андрія Сторчоуса. Попереднім клубом футболіста був черкаський МСК «Дніпро». Там Сторчоус провів пів року. Також він має досвід виступів у Першій та Другій лізі за «Черкаський Дніпро» і «Кремінь».

Капітан «ЛНЗ» став адміністратором команди

Андрій Калініч виконуватиме обов‘язки адміністратора команди.

Багаторічний капітан команди не буде грати й тренуватись.

Нагадаємо, нещодавно ФК «ЛНЗ» очолив відомий український спеціаліст Юрій БакаловВасиль Гречаний, який був головним тренером команди протягом 8 років став спортивнии директором. На своїй посаді начальника клубу залишився і Василь Шевцов.

Підготовка до сезону стартувала

ФК «ЛНЗ» провів перше тренування в Лебедині після тижневої паузи.

Під керівництвом нового тренера Юрія Бакалова команда займалась півтори години. Коуч приділив багато часу на розминку і вправи з м’ячами для мислення.

Новий тренер поділився враженнями від першого тренування з командою

Новий головний тренер «ЛНЗ» Юрій Бакалов у коментарі клубній пресслужбі поділився враженнями від першого тренування з командою на «ЛНЗ-Арені» та розповів, як він почуває себе в Лебедині.

– Тут немає слів – усе дуже здорово. І стадіон, і поле, і завод подивився. Приємно здивований якістю інфраструктури. Поки що це аматорський рівень, але тут створено всі умови для хорошої роботи, - зазначив Бакалов. Із одного тренування не треба робити висновки. Є тут футболісти, з якими я вже працював, як-от: Сафонов, Ковпак, Сторчоус, Кошелюк (гравець на перегляді), Бурлін та інші. Їхні можливості я знаю. Є і нові хлопці, з якими доведеться провести оцінювальну роботу. Все нормально – хороша робоча атмосфера. Хлопці з бажанням працюють, але на такому полі, якщо це робити без бажання, то треба завершувати з футболом. Є час на перегляд, щоб зробити висновки.

За інформацією сайту «Табло».