Шполянські футзалістки стали Чемпіонами України

8 - 10 жовтня в м. Гребінка Полтавської області, проводились Всеукраїнські фінальні змагання ГО «ВФСТ «Колос» з футзалу серед дівчат 2007-2008 року народження. За призові місця боролись вісім команд з Одеської, Полтавської, Запорізької, Вінницької та Черкаської областей.

В попередньому етапі команди за жеребом були розподілені на дві підгрупи, переможці яких мали у фінальному поєдинку вирішити долю золотих медалей.

Юні  шполянки дуже добре пройшли відбірковий етап завдяки чудовій грі воротаря Діани Ткачук, яка за всі ігри не пропустила жодного м’яча та командним діям і самовіддачі польових гравців. Пройшовши групу з 100-відсотковим результатом дівчата чекали результатів ігор іншої групи.

Фінальна гра розпочалась з розвідки, жодна команда не хотіла ризикувати, боротьба була в центрі майданчика. Декілька разів команди обмінялись гострими атаками. В основному удари по воротах завдавались з далекої відстані. Другий період  дещо активізував наших суперників, виникли гострі моменти, але тут упевнено на останньому рубежі зіграв наш голкіпер, яка витягла «мертві»  м’ячі, виправивши помилки у захисті. Напруга із закінченням основного часу лише зростала, все йшло до лотерейних 6-метрових ударів, але за дві хвилини нашим дівчаткам вдалась гостра атака, яка завершилась голом, та вивела нашу команду в переможці. Золоті медалі та кубок отримала команда ДЮСШ Шполянської ОТГ. Кращим бомбардиром змагань стала Молодан Даша.

Команда та батьки вдячні за організацію поїздки Шполянській міській раді.