КАНДИДАТИ В ДЕПУТАТИ ДО ШПОЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ПОЛІТИЧНА  РЕКЛАМА

ВО "Черкащани": КАНДИДАТИ В ДЕПУТАТИ ДО ШПОЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Сергій Володимирович КРАВЧЕНКО, кандидат на посаду міського голови міста Шпола, перший кандидат у депутати Шполянської міської ради
— Головне у цій справі — чути людей, вирізняти головне у їх потребах, не загубити цінних пропозицій від них. Адже люди в нас талановиті, здатні продукувати позитивні ідеї. Важливо уміти організувати вирішення проблеми, при цьому знати як оптимально це зробити. Я йду у мери міста не лише підтвердити свої господарські якості, а першочергово розпочати справжнє — не на словах і не на папері, осучаснення міста і системи обслуговування громадян.

 

Віталій Володимирович ПЛЕТІНЬ, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади з 2012 року, кандидат у депутати до міської ради, округ №14 (вул. Гайдара, Галана, Калигірська: 1—40 к. А, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62; Шевченка: 1—22, 24, 26; пров. Шевченка, пров. Калигірський, вул. Калініна: 2—34, 36, 38, 40, 42; пров. Калініна, вул. Ватутіна):
— Наші проблеми не потрібні нікому, крім нас. Тож маю намір гідно представляти, захищати та відстоювати інтереси шполян, всіляко сприяти прийняттю на сесіях міської ради рішень, спрямованих на розвиток міста і добробут його мешканців.

 

Вадим Анатолійович ЛОГВІНОВ, кандидат у депутати Шполянської міської ради, виборчий округ № 25 (вулиці: Миру, Ульянівська, Пушкіна, Папаніна, Калигірська (№№ 41—41-А, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63—103), Челюскіна, Ярового, Баумана, гуртожиток бурякорадгоспу, Довженка, провулок Папаніна).
Шполянин Вадим Логвінов — економіст-фінансист, очолює Шполянське відділення банку «Райффайнзен Банк Аваль», який успішно функціонує 14 років. Окрім основної роботи, Вадим Анатолійович активно займається спортом, постійно надає спонсорську підтримку у проведенні дитячо-юнацьких футбольних турнірів, прагне пропагувати здоровий спосіб життя.

Олег Федорович ДЕНИСЕНКО, інженер з експлуатації газових об’єктів філії ПАТ «ДПЗКУ» «Шполянський елеватор», кандидат в депутати міської ради, округ №4 (вул. Берегова, Жукова, Орлова, Пролетарська (67—179), Шолохова, Залізняка, Польова, Кор-нійчука (74—99), пров. Пролетарський та Польовий.
Для Олега Денисенка, людини ініціативної і активної, у разі обрання його депутатом міської ради серед пріоритетних завдань буде вирішення проблем щодо якості води, яку жителі цього округу споживають, і поліпшення якої він бачить шляхом підключення вулиць до центрального водопостачання. Не менш важливою є й проблема утримання доріг, про які сьогодні всі жителі міста говорять.

 

Володимир Олексійович ВОЛОШЕНЮК, підприємець, кандидат в депутати міської ради, округ №6 (вул. Гагаріна, Гоголя, Фефера, Кленова, Комсомольська, Коцюбинського, Крупської, Щедріна, Чапаєва, Пролетарська: 1—66, пров. Чапаєва, Комсомольський, Щедріна, Лисенка, Островського, І.Фефера).
Володимир Олексійович займається підприємницькою діяльністю ще з 2002 року. Він є депутатом нинішнього скликання, має досвід роботи в депутатському корпусі і переконаний, що для винесення конструктивних рішень депутати повинні ефективно працювати і бути зацікавленими в тому, щоб те чи інше рішення було направлене саме на розвиток міста, його жителів, установ тощо.

 

Дмитро Миколайович ТИЩЕНКО, приватний підприємець, депутат міської ради VІ скликання, кандидат у депутати Шполянської міської ради по виборчому округу № 22 (вул. Акопяна, Володарського, Забережна, пров. Забережний).
— Бачу себе в команді однодумців, спроможних на конкретні справи. І надалі робитиму все можливе для того, аби моє рідне місто Шпола було квітучим і сучасним, а життя його мешканців — благополучним і комфортним.

 

 

 

Лідія Павлівна МАЄТНА, завідувач поліклінічного відділення Шполянської ЦРЛ, голова громадської організації «Діти Чорнобиля», кандидат в депутати міської ради, округ №5 (вул. Енгельса, З.Комодем’янської, Ковпака, Корнійчука (1—73), Лисенка, Л.Українки, Невського, Островського).
― Крім вирішення на місцевому рівні головних проблем медицини щодо забезпечення її закладів сучасним обладнанням, недопущення закриття ФАПів та дільничних лікарень, підтримки програм щорічних профілактичних обстежень найбільш незахищених верств населення,прагну разом із однодумцями ВО «ЧЕРКАЩАНИ» ініціювати та обстоювати достойні заробітні плати та додаткове стимулювання професійної діяльності.

 

 Юрій Вікторович ГОЛУБ, лікар-хірург Шполянської центральної районної лікарні — кандидат у депутати Шполянської міської ради по виборчому округу №8 (вул. Корольова, Ломоносова, Комарова, Дімітрова, Боженка, пров. Мар’янівський)
— Я вірю, що Україні вдасться позбавитися негативних реалій, я не хочу виїжджати закордон і десь шукати кращого місця для життя. Мій патріотизм є непохитним, іншого виходу аніж повна перемога незалежної України не припускаю.

 

 

 

Валентина Петрівна ЩІПАНСЬКА, завідувачка Шполянського районного сектору управління державної міграційної служби України, кандидат в депутати міської ради, округ №23 (вул. Заводська, Низова, Суворова, Щорса, Тельмана, Козиря).
ВО «ЧЕРКАЩАНИ» ― це якраз та сила, котра здатна не лише підтримати, а й вирішити багато проблем і нашого міста, і району, тому нам всім не потрібно втрачати такої можливості, аби дати шанс молодому об’єднанню, яке готове взяти відповідальність за майбутнє нашого району.

 

 

 

Анатолій Павлович ОСАДЧИЙ, вчитель вищої категорії Шполянського НВК ЗОШ №3-гімназії, кандидат у депутати Шполянської міської ради по виборчому округу №10 (вулиці В.Котика, Іванівська, 20, корп. А-161, Піонерська 1-42, 43, 45, 47, 49, 51, 51 корп. А, 51 корп. Б, 53)
— Приділяючи багато часу своїй професійній діяльності, відчуваю в собі обов’язок присвятити себе і рідному місту, долучитися до когорти творців його кращої моделі. Підтримуватиму будь-які прогресивні ідеї однодумців, котрі поділяють такі мої погляди.

 

 

Ігор Вікторович АРТЕМЕНКО, підприємець, кандидат в депутати до міської ради по округу №15 (вул. Фурманова, Колосовського, Лазарєва, Тургенєва, Іванівська (1—19), Б.Хмельницького, Лермонтова, Чайковського (19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39—70), пров. Тургенєва).
― Якщо кожен із нас робитиме для рідного міста чи села, своєї вулиці, громади добрі справи, які під йому під силу, мінятиметься не лише цей населений пункт, а й ми самі, наше ставлення до життя, його сприйняття. Тож нині, як ніколи, важливо бути патріотом свого краю і всім серцем любити своє місто.

 

Сергій Петрович ЗАЄЦЬ, начальник відділу Держгеокадастру у Шполянському районі, кандидат у депутати міської ради, округ №13 (вул. Грушевського, Франка, Каландирця, Лебединська, Чкалова, Красіна, Чайковського: 1—18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38; пров. Чайковського).
— Розвиток інфраструктури міста як географічного центру України, облаштування місць відпочинку дітей та молоді —одне із завдань депутатського корпусу міської ради, — вважає Сергій Заєць.

 

 

 

Віктор Васильович МАДЮДЯ, директор філії ДП «Черкасиоблавтодор» «Шполянський райавтодор», кандидат в депутати міської ради, округ № 16 (вул. Леніна: 40—140, Артема, Будьонного, вул. та пров. Першого травня) та районної ради, округ №5 (м. Шпола)
Віктор Мадюдя, який підтримує програму ВО «ЧЕРКАЩАНИ», як і його однопартійці, вважає, що бюджети розвитку на місцях повинні отримувати пропорційно захищену квоту коштів на оновлення основних фондів, які відповідають за благоустрій доріг у кожному населеному пункті Черкащини.

 

Наталія Олексіївна ЗАМОТАЙЛО, приватний підприємець, кандидат в депутати міської ради, округ №1 (вул. Танкістів, Ушакова, Фрунзе, Шкільна, Разіна, Кавказька):
― Подорожуючи іншими містами, я милуюсь районними центрами, де чисто, затишно, багато квітів. Важко не помітити, що їх громадяни піклуються про своє місто, як про власний дім. Так хочеться, щоб і в нашій Шполі кожен її житель дбав про свою вулицю, мікрорайон, щоб Шпола розквітала, ― каже Наталія Олексіївна. ― Я поділяю добрі наміри команди «ЧЕРКАЩАН» і готова разом з ними вирішувати всі міські проблеми.

 

Володимир Петрович КОЛЕСНІКОВ, приватний аудитор з діяльності підприємств району, кандидат у депутати Шполянської міської ради по виборчому округу №2 (вул. Леніна: 3—36 к. А, 37 к. А; вул. Таранця, вул. Лютнева: 1—56 к. А, 58, вул. Тарасова, пров. Поштовий):
— У силу свого професіоналізму бачу план розвитку міста, а для цього зусилля депутатського корпусу мають бути спрямованими на прозоре раціональне використання бюджетних коштів та проведення справедливих тендерів на виконання робіт з благоустрою інфраструктури міста.

 

 

Олег Іванович КОШОВИЙ, приватний підприємець, кандидат у депутати Шполянської міської ради по виборчому округу №26 (вул. Яблунева, Лісова, Озерна, 40-річчя Перемоги, Комінтерну, 8, Коломійченків, Куйбишева, Фоміна, Ушинського, територія цукрозаводу, Маркса):
— Серед безлічі невирішених питань мене турбують питання соціального захисту людей. Їх можна вирішити лише спілкуючись безпосередньо з громадянами. І такою формою демократії, на мій погляд, є загальні збори, що відіграють важливу роль у системі місцевого самоврядування.

 

 

Олександр Володимирович ЗІРЯНОВ, заступник директора ПрАТ «Шполянський завод продтоварів», кандидат у депутати Шполянської міської ради від виборчого округу №17 (вул. Кутузова, Кірова: 1—121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153—201; пров. Кірова, вул. Київська, Кооперативна, Черняховського):
— Рішення, що приймаються на сесіях міської ради, мають бути виваженими, конкретними, направленими на розвиток підприємств та організацій міста. А люди, які приймають ці рішення, повинні бути патріотами свого краю. Мої ідеї поділяють і підтримують члени ВО «ЧЕРКАЩАНИ».

 

Сергій Степанович КИСЛЕНКО, директор приватного будівельно-монтажного підприємства «Мрія», кандидат у депутати Шполянської міської ради від виборчого округу №3 (вул. Гвардійська, Молодіжна, Садова, Жуковського, Некрасова, Подолинського):
— Забезпечення комфортних умов, надання послуг населенню за доступними цінами, індивідуальний підхід до кожної людини — одне із пріоритетних завдань Сергія Кисленка в команді однодумців.

 

 

 

Олена Іванівна КУЦЕНКО, начальник Шполянського відділення «Укрпошта», кандидат у депутати Шполянської міської ради по виборчому округу №7 (вулиці Леніна(№№ 37, 38—39), Петровського, Пархоменка, Матросова, Маяковського, Радянська, Жовтнева, Червоноармійська, провулки Червоноармійський та Матросова):
— Саме разом із цією політичною силою іду на вибори, бо переконана у її дієвості і спроможності. Нещодавно поштовому відділенню, яке я очолюю, довелося стати перед дилемою: як оптимізувати мережу сільських відділень безболісно для працівників пошти. Звернувшись по допомогу до представників ВО «ЧЕРКАЩАНИ», за кілька днів проблеми розвіялися, Лебединське і Матусівське відділення вдалося відстояти.

Надія Василівна СТЕЦЕНКО, директор Матусівської дитячо-юнацької спортивної школи, кандидат у депутати до міської ради, округ №12 (вул.Кірова: 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152; вул. Попова, Чехова, Урицького, Макаренка, Мічуріна, Космонавтів):
— Здорове підростаюче покоління — національне багатство кожної країни. Тож, забезпечення якісного оздоровлення та відпочинку молоді, як важлива складова повноцінного і здорового розвитку, є одним із головних завдань міської влади сьогодні.

 

 

Галина Дмитрівна ЖУК, районний онколог, кандидат у депутати Шполянської міської ради від виборчого округу №21 (вулиці Чорновола, Калініна: 35, 37, 39, 41, 43—164, Калинова, Привокзальна, Крилова, пров. Сагайдачного):
— Маю депутатський досвід. Я вирішила долучитися до політичного руху ВО «ЧЕРКАЩАНИ», бо вони сміливо заявляють про свої амбітні плани змінити наше місто на краще, на реальних справах демонструють свій патріотизм і бажання творити добро. Вірю, що перемігши на цих місцевих виборах, ВО «ЧЕРКАЩАНИ» зуміють втілити на нашій землі кращий європейський досвід господарювання.

 

 Сергій Павлович МАЛЬЧИК, приватний підприємець, кандидат у депутати Шполянської міської ради, округ №24 (вул.Слобідська, Комінтерну: 1–7, 9–39)
— Тільки спільними зусиллями, правильно розробленою тактикою і стратегією, конструктивом і діалогом можливо спрямовувати ресурси для подальшого покращення умов життя населення та міста в цілому.

 

 

 

 

Ігор Іванович МАТІКА, директор ВП «Шполянський хлібзавод», кандидат в депутати до міської ради, округ №20 (вул. Дніпровська, Колективна, Короленка, Толстого, пров. Дніпровський, Колективний)
Як і його однопартійці, Ігор Іванович вважає, що економіка набере обертів тоді, коли її розвивати комплексно. Об’єднавшись у своїх прагненнях, депутати на місцевому рівні повинні створити умови для збільшення кількості робочих місць через сприяння розвитку малого бізнесу, підтримку програм з працевлаштування.

 

Ірина Павлівна НЕВЕЧЕРЯ, кандидат у депутати Шполянської міської ради по виборчому округу № 11 (вул. Піонерська: 44, 46, 48, 50, 52, 54-151).
— Я йду в політику тому, що мені набридли порожні обіцянки наших політиків. Мені, як мамі, хочеться, щоб молодь не залишала рідне місто у пошуках кращого життя, а люди старшого віку жили у спокої та достатку! Якщо в депутатському корпусі буде більше однодумців, ми зможемо діяти комплексно та систематично задля розвитку громади. Нам треба об’єднатися довкола сили рідного краю. І такою силою є ВО «ЧЕРКАЩАНИ»!

 

Марія Дмитрівна ТИЩЕНКО, приватний підприємець, кандидат у депутати до міської ради, округ №19 (вул. Котовського, Шевченка: 23, 25, 27—136; Пірогова, Кошового, Васильківська, Лазо):
— Я народилася в Закарпатті, але Шполу вважаю своєю другою домівкою. Тут виросли мої діти, народилися внуки. Тут я живу і працюю понад 30 років. Кандидатом у депутити міської ради іду вперше, тому що розділяю намагання ВО «ЧЕРКАЩАНИ» працювати на благо кожної людини, кожної громади, в ім’я Черкащини, в ім’я України.

{jcomments off}