Хлопці, ну це вже перебор!

      Передвиборча кампанія на Шполянщині стає дедалі бруднішою.

Поки міський голова Шполи, кандидат на посаду міського голови об’єднаної територіальної громади Сергій Кравченко веде чесну передвиборчу кампанію – зустрічається із виборцями, дізнається про проблеми, пропонує шляхи їхнього вирішення

– його опоненти дедалі більше вдаються до «чорнушних» методів боротьби.

     Ні для кого не секрет, що Кравченко сьогодні для всіх – найголовніший конкурент. За його спиною – півтора роки праці на посаді міського голови, і шполяни знають, скільки всього він зробив для міста. Тож, і рейтинг серед виборців у нього беззаперечний.

     Розуміючи, що «звалити» такого кандидата чесними методами неможливо, опоненти розгорнули справжню «чорну» кампанію проти нього.

      Спочатку, напередодні реєстрації Сергія Кравченка кандидатом, раптово десь «зникли» його документи, які він подав до територіальної виборчої комісії.

     Потім з’явилося аж 5 (!) кандидатів-двійників Кравченка, на реєстрації яких наполягали члени комісії з числа партій-опонентів діючого мера.

     Про те, що з «кишенькових» та проплачених ЗМІ на Кравченка постійно ллється бруд і відверта брехня, можна й не згадувати.

     Та, побачивши, що усі ці методи ніяк не впливають на високий рейтинг Кравченка, конкуренти придумали новий хід. Так, 12 квітня керівник СТОВ «Шполанасінтрав» (входить в Групу компаній «Відродження» Юрія Ляшенка) Валентин Лук’яненко – по-сумістництву представник районної «Солідарності» та кандидат у депутати до Шполянської об’єднаної територіальної громади подав позов до Черкаського окружного адміністративного суду, аби зняти Сергія Кравченка з виборів.

    Хлопці, ну це вже перебор! Спочатку документи пропадають з комісії, де головує молодша Ляшенко, потім двійники з Донеччини та «замовлення» в судах – невже вам не соромно вдаватись до такої низості!?

Микола Торба, пенсіонер, м.Шпола