Хто за цим стоїть?

Думка людей

          Таких провокацій Шпола ще не бачила! Знаючи, що вони (опоненти – ред.) повністю програють Сергію Кравченку, вдалися до спроби зірвати вибори в Шполі.

Інсценовані показові набіги людей з підозрілою зовнішністю, які начебто вкидали бюлетені за Кравченка, хотіли використати як привід визнати недійсними вибори.

Але «привід», як кажуть, зшитий білими нитками, бо навіщо «черкащанам» вкидати бюлетені за Кравченка на дільниці, де і так виборці майже 90% його підтримують?

Щоб зірвати собі успішний результат? Хто повірить у такі дурниці! – дав однозначну оцінку працівник газового господарства Олег Єдин.

 

          Я став свідком декількох провокацій, які повинні були стати причиною для проголошення недійсними вибори на виборчій дільниці № 710825. Добре, що цього не сталося, бо люди б, напевне, влаштували страйк. Адже на нашому окрузі переважна більшість людей підтримує Сергія Кравченка та ВО «ЧЕРКАЩАН». А кому це вигідно? Тільки ворогам, які не хочуть визнавати своєї поразки.  Дай Бог, щоб ці «горе-режисери» не заважали роботі у новій громаді.зазначив у коментарі колишній військовий Леонід БУДЗАН.

 

 

 

 

 

 

Мене вразили дії опонентів «ЧЕРКАЩАН» на цих виборах. Немає ані сорому, ані совісті у цих людей, які годували нас відвертою брехнею і непристойностями на своїх паперових агітках. А в день виборів спробували розгойдати скандал за скандалом, щоб таки зірвати невигідні для них вибори. Не маючи підтримки громадськості, вони сподівалися прийти до влади, але так не буває. Їх методи схожі на якийсь терор. Спровокувавши скандал на виборчій дільниці, вони підписалися під своїм безсиллям. Хочеться вірити, що правоохоронці обов’язково розберуться із цими провокаторами та замовниками, та покарають так, що більше не захочеться йти на подібні злочини. – розповіла пенсіонерка Людмила БІЛОУС.