Хто займе посади директорів трьох шкіл Шполянської ОТГ?

Упродовж трьох днів — з 16 по 18 липня, у міській раді проходили конкурсні відбори на посади керівників  загальноосвітніх закладів комунальної власності Шполянської міської громади.

Конкурс було оголошено на три вакантних місця: директора Шполянського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3-гімназія», директора Шполянської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, директора Кримківського НВК «Заклад дошкільної освіти-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів».

Як повідомляють у Шполянській міській раді, на розгляд конкурсної комісії було подано п’ять заяв від претендентів. Два кандидати у міську школу № 1 — Валентина Осадча (заступник директора з навчально-виховної роботи ЗОШ № 1) та Вадим Шкарбан (вчитель інформатики ЗОШ № 1). Також два кандидати на посаду директора у міську школу № 3-гімназію — Людмила Любімова (заступник директора з навчально-виховної роботи ЗОШ № 3-гімназія) та Анатолій Осадчий (вчитель фізики цього навчального закладу). І один претендент на керівника Кримківського НВК — Анатолій Сторчак (викладач історії Багатопрофільного регіонального центру професійної освіти у Черкаській області).

Під час складання іспиту на вакантну посаду директора міської школи  № 1, який відбувся 16 липня, більшу кількість балів набрала Валентина Осадча.17 липня відбувся конкурсний іспит на вакантну посаду директора Кримківського НВК, за результатами якого високу кількість балів набрав Анатолій Сторчак.18 липня під час конкурсу на вакантну посаду директора міської школи № 3-гімназія  переможцем став Анатолій Осадчий, який теж набрав більшу кількість балів.

Валентина ОСАДЧА

Анатолій ОСАДЧИЙ

Анатолій СТОРЧАК

 

Конкурсна комісія під головуванням заступника міського голови з питань виконавчих органів ради Сергія Зайця, за встановленою процедурою, рекомендувала кандидатури переможців на затвердження виконавчому комітету міської ради та сесії Шполянської міської ради ОТГ.

Наталія ПОЛТАВЕЦЬ