Кількість потягів до Криму і Росії скоротиться

"Укрзалізниця" планує скоротити кількість потягів у напрямку анексованого Кримського півострова й Росії.

Таке рішення викликане значним скороченням пасажиропотоку. Новий графік руху поїздів на 2014-2015 роки набуде чинності з 1 червня 2014 року.

Начальник головного пасажирського управління "Укрзалізниці" Ігор Бреус повідомив, що у напрямку країн СНД у квітні-травні цього року пасажиропотік зменшився в середньому на 40%. У зв'язку з цим у діючому графіку "Укрзалізниця" вже скасувала поїзд №4/3 Київ – Москва, а в новому графіку скасує 9 пар поїздів у напрямку Росії, з них 3 пари поїздів формування "Укрзалізниці", 6 пар поїздів Російських залізниць.

Зміни будуть і на кримському напрямі. "Порівняно з минулим графіком скасовано 54 пари поїздів до Криму, це формування "Укрзалізниці" - 32 пари, формування СНД – 22 пари у зв'язку з відсутністю пасажиропотоку й технічних можливостей у зв'язку з введенням контрольних операцій по станції Джанкой і по станції Мелітополь", - повідомив Бреус.

Крім того, за його словами, було ухвалено рішення скоротити кількість вагонів у поїздах у Кримському напрямку в середньому на 5 вагонів - до 13 вагонів.