Коли пенсіонерам старість — у радість

«І про пенсію дізналася і на вечорницях побувала», — захоплено говорить пенсіонерка Марія Денисенко після чергового засідання університету третього віку, що діє у відділенні соціально-побутової адаптації Шполянського територіального
центру обслуговування громадян. Цього разу, напередодні Нового року, слухачам університету, а це в основному пенсіонери та інваліди, запропонували українські вечорниці. Цікаво, що учасниками вистави були самі відвідувачі.

Співали пісні, показували новорічні дійства й вітали один одного з новорічними святами, бажали здоров’я, миру в
країні й злагоди в родинах.

Також люди похилого віку мали змогу поспілкуватися з заступником начальника управління Пенсійного фонду в Шполянському районі Галиною Маньківською. «Ми вже в повному обсязі завершили фінансування грудневих пенсій
і зробимо все належне щоб шполяни і в січні отримали пенсії вчасно. Для цього працюватимемо у звичному режимі — без перенесення вихідних, а кошти на перші виплатні дні перерахуємо завчасно», — повідомила присутніх Галина Вікторівна.

Представник пенсійної установи відповіла на запитання пенсіонерів. Найбільше питали про можливі зміни у розмірах пенсій у наступному році, а також цікавилися новим порядком відшкодування коштів по судових рішеннях «дітям війни».

Враховуючи чималий і постійний інтерес щодо питань пенсійного забезпечення, за обопільною згодою відвідувачів
та Пенсійного фонду, вирішили проводити такі зустрічі і в подальшому.

Із сайту управління Пенсійного фонду України в Шполянському районі.