Комунальники розпочали ремонтувати дороги зі «своєї» вулиці

9 червня працівники КП «Благоустрій» розпочали власним ресурсом ремонтувати дорожнє покриття на вулиці Орлова, на якій знаходиться база підприємства. Це перша їхня робота з поточного ремонту автошляхів.

Як повідомив директор КП «Благоустрій» Микола Нарадько, міське комунальне підприємство до цього ніколи не ремонтувало дороги. Однак, у новоствореній бригаді дорожників є робітники, які раніше працювали на підприємстві «Райавтодор» і добре знають та вміють якісно виконувати ремонтні роботи автошляхів. Зрештою, в них є і необхідне для цього обладнання.

— До виконання робіт з ремонту доріг розпочали готуватись ще взимку. Саме тоді коштом міської ради придбали необхідне комплектуюче обладнання та пристрої, — зізнається Микола Нарадько, — А сьогодні вперше спробували відремонтувати дорожнє покриття. І бачу, «перший млинець» вийшов пречудовим.

Задоволені тим, що нарешті і на їхній вулиці розпочали ремонтувати дорогу, і жителі Орлова.

— У нас дорожнє покриття просто страшне. Після дощової погоди відразу ж з’являються калюжі ледве не по коліна, — повідомила голова вуличного комітету вул. Орлова Олена Майстренко. — Маю надію, що бригада «Благоустрою» якісно виконає роботу. Адже комунальники й самі цією дорогою проїздять по 10—15 разів на день.

Міський голова Сергій Кравченко вважає, що така пересувна бригада з ремонту доріг запобігатиме появі великих ушкоджень автошляхів.

— Ця новостворена бригада ремонтників дорожнього полотна має не допускати на дорогах Шполи утворення великих ям. Тобто, з’явилася десь маленька тріщина — її відразу відремонтують працівники КП «Благоустрій», не чекаючи, доки на тому місці утвориться провалля. Також варто зазначити, що таким чином у комунальному підприємстві з’являться нові робочі місця, і звісно ж, кошти з міського бюджету акумулюватимуться в комунальному підприємстві, а не в кишенях заїжджих ремонтних бригад чи приватних підприємств, що сприятиме розвитку «Благоустрою, — стверджує Сергій Кравченко.

Також голова Шполи повідомив про те, що вже до кінця червня бригада КП «Благоустрій» закінчить поточний ремонт дорожнього полотна на вулиці Орлова та, за сприятливих погодних умов, — Чернишевського.

Вікторія КАЛИНА.