Кошти для бійців АТО заробили на веселому ярмарку

Пиріжки, горішки, деруни чи піцу, кекси і торти, шарлотку чи пиріг з яблуками, сосиски в тісті, домашні цукерки — усе це можна було придбати на святковому благодійному ярмарку у Водянському НВК, який уже став традицією школи. Ми стараємося виховувати в дітей милосердя, адже допомагаємо тим людям, які цього потребують.

Захід відбувся в стилі сорочинської ярмарки з цікавими сценками та піснями. Учасниками були учні, вчителі та батьки, які відгукуються із задоволенням на подібні заходи. Головна мета заходу показати, що ярмарок — це давня українська традиція. Всі учні були одягнені у вишиванки, лунали українські народні пісні, а столи просто ломилися від різноманітних солодощів. Їх розташували по периметру, тож зручно було усе роздивитися і придбати те, що сподобалося. Віддавали смаколики за 1—10 грн. Учні приготували цікаві вірші-реклами своїх товарів, щоб привернути увагу якомога більшої кількості покупців.

Найкреативнішими в цьому плані виявилися п’ятикласники. А ось другокласники вразили різномаїттям своїх товарів. Семикласники Марина Мамуня та Сергій Толкаченко разом із п’ятикласником Макаром Кучерявим потішили присутніх веселою сценкою.

Після закінчення ярмарку усі класи підрахували кошти, які наторгували за свої товари. Найбільше купили в другого, сьомого, дев’ятого та десятого класів. Зароблені кошти у сумі 1000 гривень школярі перерахували на рахунок райвійськкомату на потреби бійців АТО.

Світлана ІЩЕНКО,
заступник директора з виховної роботи Водянського НВК.