Кримінально- виконавча інспекція Шполянського району забезпечує виконання понад 50 відсотків судових рішень, винесених судами

Співробітники кримінально-виконавчої інспекції виконують покарання у вигляді позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю, громадських, виправних робіт, здійснюють контроль за поведінкою осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням або умовно-достроково, а також звільнених від відбування покарання вагітних жінок та жінок, які мають дітей віком до трьох років, а також постанови суду щодо порушників, притягнутих до адміністративного стягнення у вигляді громадських робіт.

Кримінально-виконавчою інспекцією Шполянського району в нинішньому році взято на облік 141 засудженого та притягнуто до адміністративної відповідальності.

За направленням та під контролем кримінально-виконавчої інспекції всі порушники відпрацювали при сільських радах та в Шполянському комунальному підприємстві «Благоустрій», де були задіяні у прибиранні міських вулиць, парків, міських кладовищ та розчистці чагарників вздовж доріг. Звільнено по закінченню строку від призначеного судом покарання 36 осіб.

З початку року особами, які перебувають на обліку, скоєно один повторний злочин, минулого року за аналогічний період було скоєно три повторні злочини.

Юрій ПОЛУЛЯХ, інспектор Шполянського РП Шполянського МРВ КВІ УДПтСУ в Черкаській області.