Кубок Чорного моря вдруге приїхав на Шполянщину

З 28 червня по 4 липня в селищі Грибівка, що на Одещині, відбулись Всеукраїнські змагання з пляжного футболу се­ред дівчат на Кубок Чорного моря-2015. Вже друге літо поспіль організатором турніру став тренер-старійшина з м. Мо гилів-Подільський Вінницької області Сте­пан Пустовіт.

Позмагатися з футболістками інших областей мали змогу команди трьох вікових груп Шполянської ДЮСШ, яких виховує тренер-викладач Віталій Гонча­ренко.

За кубок Чорного моря-2015 боролись команди Івано-Франківської обл. (м. Горо­денка), Черкаської (м. Черкаси, м. Шпо­ла, м. Катеринопіль) та Вінницької обл. (м. Тульчин, м. Могилів-Подільський та с. Сугаки). Відрадно, що перемога знову, як і торік, дісталась шполянкам — старшій віковій групі. На другому місці — черка­щани, Городенка здобула бронзу.

Середня вікова група проводила найбільше ігор, адже тут було представ­лено сім команд. У запеклій боротьбі, показавши характер та волю до пере­моги, чемпіонами стала команда м. Чер­каси, а шполянки, поступившись їм у післяматчевих пенальті, стали срібними призерами. На третій сходинці зупини­лась команда з м. Могилів-Подільського.

Молодша вікова група м.Шпола зайня­ла третю сходинку, поступившись м. Ка теринопіль та с. Сугаки.

Всі призери були нагороджені кубками та дипломами змагань.

Команда м. Тульчина, в зв’язку з від’їздом раніше запланованого, отримала малий кубок змагань. Учасники змагань сподіваються на те, що започат­кований чемпіонат стане традиційним і у майбутньому до нього долучатиметься все більше команд.

Увага багатьох відпочивальників на морському узбережжі була постійно при­кута до турніру, який проходив безпосе­редньо на піску біля моря. Вони активно підтримували команди, висловлювали за­хоплення ентузіазмом тренерів, завдяки яким можливі такі поїздки для дітей — і корисні, і пізнавальні. Деякі вболівальники навіть брали участь у грі тренерів проти юних спортсменок.

Дівчатка використали можливість гар­но відпочити, брали участь у різноманітних конкурсах та розвагах. Незабутнім зали­шиться для них урочиста мить привітання улюбленого вчителя Віталія Миколайо­вича з 40-річним ювілеєм! Дні пролетіли швидко. Гарному настрою сприяла і по­года, яка радувала сонячними днями, тож команди загоряли та купались в морі впродовж всього тижня. Всі юні спор­тсменки отримали багато вражень і за­доволення від поїздки та з нетерпінням чекатимуть наступних змагань.

В Грибівці змагались і команди хлопців

За інформацією тренера Шполянської ДЮСШ Оксани Хапатько, на тиждень раніше у Грибівці з ініціативи того ж Сте­пана Пустовіта відбувся Всеукраїнський турнір з пляжного футболу на Кубок Чор­ногоморя-2015, в якому взяла участь команда юнаків «Імпульс» Шполянської ДЮСШ. Завдяки проявленому характеру наші хлопці здобули бронзові нагороди змагань. Всі ігри проходили емоційно та дуже цікаво.

Тренери Шполянської ДЮСШ щиро вдячні дирекції закладу та батькам за до­помогу в організації поїздок.

Наталія ДАВИДЕНКО (фото автора).