КУПАЛЬСЬКЕ ДІЙСТВО НЕ ЗАЛИШИЛО БАЙДУЖИМ НІКОГО

Як ніколи багатолюдно було ввечері, минулої неділі, на березі Красного ставка. З усіх куточків Шполи «стікалися» людські потоки жителів та гостей міста, щоб взяти участь у традиційному купальському дійстві.

Нинішнього липня святкову програму було створено завдяки творчим зусиллям учасників художньої самодіяльності міського будинку культури. У театралізованій концертній програмі взяли участь творчі колективи «Берегиня», «Вечорниці», «Соловейко» та ін. У проведенні різноманітних конкурсів їм допомагали учасники танцювального гурту «Еліт». Ведуча свята Ніна Івашкевич проводила різноманітні конкурси: на найкращий купальський вінок, найкращу купальську пісню, найдовшу дівочу косу, найсильнішого козака свята та багато інших. Переможцям вручалися святкові призи — солодощі та напої. Завершилася основна частина свята пусканням дівчатками на воду купальських віночків, запалюванням святкових багать та концертом.

Слід зазначити, що надзвичайно різноманітною була й гастрономічна частина свята, в якій взяли участь працівники районного споживчого товариства та приватні підприємці міста.

Фоторепортаж Віктора КРАВЧЕНКА