Лебединці долають «Юність» у першому чвертьфіналі Чемпіонату України

У першій стадії плейофф Чемпіонату України з футболу серед аматорських команд «ЛНЗ» з Лебедина впевнено перемогла «Юність» зі Львівщини. Матч-відповідь шполяни проведуть на виїзді 13-го червня.

Про це інформує пресслужба клубу.

Перед грою півзахисник «ЛНЗ» Денис Норенков поділився очікуваннями від матчу з львів’янами

– Сьогодні відбудеться важливий матч для «ЛНЗ».  Нам важливо пройти до наступної стадії чемпіонату.  «Юність» – дуже дисциплінований та хороший в атаці колектив, але у нас є свої козирі. Звісно, проти нас гратиме хороша команда, але ми добре підготувалися до цього матчу і будемо викладатися на 120%, - зауважив гравець.

Гра розпочалась досить жваво, обидві команди були налаштовані лише на перемогу. Та все ж у першій половині тайму  наша команда була активнішою. На 18 хвилині Сафонов виконував удар зі штрафного і м’яч вже летів у дев’ятку, проте голкіпер гостей перевів його на кутовий.

А вже на 26 хвилині Кошелюк відкрив рахунок у матчі. Після пропущеного голу гості побігли відіграватися, проте зробити їм це не вдалось.

Другий тайм розпочався із голу Норенкова. Після блискучого прострілу Замуренка, Норенков заштовхав м’яч у ворота львівської команди.

Після цього гра не стала динамічнішою. Наші гравці завдавали ще не один удар по воротах суперника, але рахунок лишився незмінним.

Як підсумок, у першому матчі 1/4 фіналу чемпіонату України «ЛНЗ» здобуває перемогу з рахунком 2:0.