Лебединці розтрощили «Скалу». Збори продовжаться в Турції

ФК «ЛНЗ» здобув нищівну перемогу над стрийською «Скалою» в завершальному товариському матчі на зборах у Моршині.

Про це інформує офіційний вебсайт команди з Лебедина.

У першій половині гри «Скала» ще трималась, а от у другому таймі посипалась. На старті зустрічі обрізка господарів призвела до красивого голу Пучковського, який незамислюючись пробив з-за меж штрафного майданчика. Трохи згодом уже «Скала» скористалась помилкою Пиріга і зрівняла рахунок. Здалось, що стрийці повіріли у власні сили, але перед перервою Замуренко заколотив «гол у роздягальню» – 1:2.

Після паузи Юрій Бакалов випустив більше половини нового складу. Ці свіжі футболісти і зробили рахунок розгромним. Дубль у Котляра, хет-трик у Коса. Підсумкові 1:7 на нашу користь.

Заключний навчально-тренувальний збір ФК «ЛНЗ» проведе в Туреччині в місті Белек.

Триватиме він 14 днів: із 6-го до 20-го березня.

На ці дати в команди заплановано п’ять спарингів. Серед ймовірних суперників лебединців: «Карпати» (Львів), «Метал» (Харків) та Збірна Монголії.