Ветерана Великої Вітчизняної війни Гаврила Сіряченка привітали з 91-им днем народження

Наш славний земляк, надзвичайно талановитий, добрий і цікавий чоловік, біографія якого перенасичена і бойовими, і ратними подвигами, стійкою життєвою позицією і великою любов’ю до життя. Це — Гаврило Григорович Сіряченко, інвалід війни ІІ групи (прижитий у руці осколок так і лишився з ним на все життя), лікар-стоматолог від Бога, який має 50 років трудового стажу.

Колишній безстрашний солдат — захисник рідної землі, вболіває за Україну сьогодні, вірить, що її остаточна перемога над багатовічним гнобителем і агресором відбудеться за його життя.

9 квітня представники районної влади привітали шанованого старійшину нашого міста, учасника бойових дій Другої світової війни, ветерана праці Гаврила Григоровича Сіряченка з 91-им днем народження.

Довгих років життя та здійснення його найзаповітнішої мрії: побачити Україну квітучою і розвиненою — побажали йому в цей день голова Шполянської райдержадміністрації Володимир Потапенко, заступник голови Ольга Шпиця, міський голова Віктор Заскалета, голова ради ветеранів Іван Здор та його заступник Олександр Пряжко.

Наталія СТОРЧАК (фото автора).