Лебединці здобувають перемогу у напруженому матчі

Після поразки від «Лівого Берега» у перенесеному матчі 13 туру ФК «ЛНЗ» згуртувався та переміг принципових суперників з полтавської «Олімпії», розбивши їх вдома.

Напередодні матчу півзахисник «ЛНЗ» Антон Євдокимов прокоментував гру з «Лівим Берегом» та розповів про підготовку до матчу з «Олімпією».

•  Дуже прикро програвати такі ігри. Я вважаю, ми повністю контролювали хід матчу в першій половині гри.  Створили багато стандартів біля воріт суперника, але на жаль, не витисли з них максимум. Це повністю наша провина. За результат несе відповідальність вся команда.  Нічого не хочу говорити щодо погоди, тому що і ми, і суперник грали в рівних умовах, - розповів гравець клубній пресслужбі. - Щодо насиченого графіку можу сказати, що ми цілеспрямовано до нього готувалися на зборах і такий графік не став для нас сюрпризом.

На гру з полтавцями наші футболісти вийшли з бойовим настроєм.

Рахунок у матчі було відкрито ще на першій хвилині. Захисник «Олімпії» скинув м’яч у власні ворота. Взагалі, у першому таймі було багато боротьби. На 15 хвилині Норенков виконував подачу зі штрафного, її підхопив Калугін та головою скидкав на Коса, проте той не дотягується й м’яч проходить повз воріт. На 41 хвилині мав нагоду відзначитися Пучковський, проте м’яч пройшов вище воріт. За дві хвилини Косу вдається подвоїти перевагу «ЛНЗ» – 2:0.

Напочатку другого тайму ексгравець черкаського «Славутича» Фабунмі сильно пробив по воротах, проте влучив у штангу. Та на 62 хвилині йому все ж вдається забити та скоротити відставання у рахунку.

До кінця тайму нашій команді не лише вдалось утримати перевагу в матчі, але й знову забити. На 77-й хвилині Сторчоус встановлює фінальний рахунок 3:1.