«ЛНЗ-Лебедин» у півфіналі!

22 квітня відбулися зустрічі 1/4 розіграшу кубку області з футболу.

«ЛНЗ-Лебедин» свою гру проводив на районному стадіоні «Колос» м. Шпола з командою «Уманьфермаш» м.Умань. Гра пройшла за переваги господарів, які повністю володіли ініціативою, але не зуміли реалізувати свої моменти біля воріт суперника. Отже, основний час матчу закінчився внічию 0:0, призначається додатковий час - два тайми по 15 хвилин, які також не виявляють переможця. Згідно з регламентом арбітр призначає серію одинадцятиметрових ударів. Перші п’ять пенальті гравці обох команд реалізують, шостий одинадцятиметровий гості не забивають. «ЛНЗ-Лебедин» виручає їхній воротар Дмитро Козаченко, який зумів парирувати удар гравця «Уманьфермашу». До м’яча підходить Євген Гуд і чітко реалізує пенальті. Отже, 6:5 на користь «ЛНЗ-Лебедин», який виходить до півфіналу кубку області, зустрічі якого відбудуться 2 та 9 травня. Суперник по півфіналу команди «Златограй-2017» м. Золотоноша.

29 квітня стартував черговий чемпіонат Черкаської області з футболу серед команд вищої ліги, в якому візьмуть участь 12 команд.