«ЛНЗ-Лебедин» вийшла до півфіналу Кубка України серед аматорських команд

18 квітня на «ЛНЗ-Арені» с. Лебедин відбувся другий матч ¼ кубка України з футболу серед аматорських команд.

«ЛНЗ-Лебедин» приймав команду «Факел» смт Липовець Вінницької області.

Гра пройшла за повної переваги нашої команди та закінчилась перемогою «ЛНЗ-Лебедин» з рахунком 5:2. Голи в нашій команді забили Мар’ян Литовчак-2, Павло Султанов, Віталій Грицай, Антон Вакуленко. Двічі здобувши перемогу над «Факелом», команда «ЛНЗ-Лебедин» вийшла до півфіналу Кубка України з футболу серед аматорських команд і 2 та 9 травня зустрінеться з командою «Рочин» м. Соснівка Сокальського району Львівської області.

Перша гра відбудеться 2 травня в м.Червоноград, другий матч відбудеться 9 травня на «ЛНЗ-Арені» с. Лебедин.

21 квітня «ЛНЗ-Лебедин» стартував у розіграші кубка області, де зустрівся у с. Білозір’я з командою «Академія Черкаський Дніпро». Зустріч закінчилася перемогою нашої команди з рахунком 3:0. Голи у нашій команді забили Антон Вакуленко, Павло Султанов, Артем Охременко, — повідомив редакцію «Шполяночки+» начальник команди Василь Шевцов.

28 квітня стартує черговий чемпіонат області з футболу серед команд вищої ліги. Свою стартову гру чемпіонату області «ЛНЗ-Лебедин» проведе у м. Чорнобай з командою «Колос».

5 травня на «ЛНЗ-Арені» відбудеться гра чемпіонату області з футболу серед команд вищої ліги. Зустрічаються «ЛНЗ-Лебедин» та «Росава Наша Ряба» с. Степанці Канівського району. Початок о 16:00.