«ЛНЗ-Лебедин» здобув путівку до наступного раунду змагань

Футбольні новини

  20 вересня відбулися матчі-відповіді 1/16 розіграшу кубка України серед аматорських команд. ФК «ЛНЗ-Лебедин» повторну зустріч проводив у с. Шляхова Бершадського району Вінницької області.

   Гра пройшла за переваги гостей та закінчилась їхньою перемогою з рахунком 1:0. Гол у нашій команді забив Віталій Грицай.

   Таким чином, здобувши загальну перемогу над ФК «Світанок-Агросвіт» з рахунком 4:0, наш «ЛНЗ-Лебедин» здобув путівку до наступного раунду змагань.

   В 1/18 фіналу суперником нашої команди буде ще один представник Вінницької області-команда «Агро-Астра» Немирівського району. Першу гру «ЛНЗ-Лебедин» проведе 4 жовтня у м.вінниці.

   Матч-відповідь відбудеться 11 жовтня у с.Лебедин

  «ЛНЗ-Лебедин» дякує своїм уболівальникам, які приїхали у с. Шляхова та підтримували нашу команду.

  23 вересня відбувся сімнадцятий тур чемпіонату області з футболу серед команд вищої ліги. «ЛНЗ-Лебедин» на своєму стадіоні «ЛНЗ-Арені» приймав одного з аутсайдерів чемпіонату — команду «Авангард» з м. Монастирище. Гра пройшла за наявної переваги нашої команди та закінчилась їхньою перемогою з рахунком 11:2.

  Голи в нашій команді  забили Віталій Грицай — 2,Тимофій Листопад — 2, Антон Вакуленко — 2, Олександр Лобов, В’ячеслав Ткаченко, Петро Степанов, Сергій Барбанов, Віктор Александров.

Василь Шевцов, начальник команди