Майбутні фермери Шполянщини  презентували результати своєї діяльності

Нещодавно у  м. Умані відбулась  звітна конференція, де представники Шполянського осередку «Майбутні фермери України» яскраво презентували результати діяльності за відносно невеликий проміжок часу.

—Приємно зазначити, що наша діяльність є джерелом ідей для інших осередків, а плани на майбутнє — амбіційні та охоплюють усі сфери зацікавлень наших учасників,— написала на своїй сторінці у соціальній мережі facebook Олена Висота, координатор Шполянського відділку «Майбутні фермери України».

Після презентації діти з різних осередків мали можливість поспілкуватися та попрацювати у групах, визначившись, хто вони – «лідери» чи «фермери». Оскільки більшість зайняла позицію «лідера», то це стало своєрідним підбиттям підсумків конференції, її основним результатом —переформатування роботи організації, звернення основної уваги на розвиток лідерських якостей молоді.

Чудовим завершенням дня стала поїздка на сучасну ферму СТОВ «Кліщинське» у с. Добра, що входить до Асоціації виробників молока, де учасники мали змогу побачити виробництво молока екстра-класу, карусельне доїння корів та комфортні умови праці персоналу, переробку відходів виробництва та їхнє подальше використання.

Довідково: на базі СПОП «Відродження»  діє осередок неурядової організації «Майбутні фермери України», діяльність якої  розвиває лідерський потенціал молоді для застосування в аграрній сфері; підвищує усвідомлення глобальної і технологічної важливості сільського господарства і його впливу на добробут; підвищує впевненість членів у власних можливостях; забезпечує свідомий вибір кар’єри; привертає увагу до необхідності мудрого використання ресурсів; розвиває навики командної співпраці, комунікації і соціального співробітництва; заохочує до здорового способу життя.

Складовими місії є: лідерський потенціал, особистісне зростання і кар’єрний успіх.