Майновий комплекс колишньої заготконтори вже охороняється

Нещодавно Шполянській міській раді було передано на зберігання майновий комплекс, що знаходиться за адресою: місто Шпола, вулиця Івана Піддубного (колишня Артема), 1. Тож із метою попередження крадіжок і вандалізму за вказаною адресою міськрадою організовано цілодобову охорону.

Цей майновий комплекс належить збанкрутілому приватному підприємцеві Олександрові Аль-Омарі, що заборгував Шполянській міській раді за орендну плату близько 150 тисяч грн. Тому відповідно до рішення господарського суду Одеської області від 20 червня 2012 року із власника майнового комплексу мали стягнути борг із орендної плати за користування земельної ділянки та з нарахуваннями на користь Шполянської міської ради. Минуло понад 3 роки, а відповідач рішення суду так і не виконав.

З метою забезпечення примусового виконання зазначеного рішення суду та відповідно до Закону України «Про виконавче провадження» відділом Державної виконавчої служби Шполянського районного управління юстиції 12 лютого 2016 року вищевказане майно було описано, арештовано та передано на відповідальне зберігання Шполянській міській раді.

Для того, щоб зберегти майновий комплекс, попередити крадіжки та руйнування шляхом демонтажу об’єктів, нині за адресою: вулиця Івана Піддубного, 1, цілодобово працює охорона.