Матусівській громаді дитячий майданчик у подарунок

Новенькі гойдалка, драбина для вправ, балансир та гірка. Такий подарунок Матусівській громаді у вигляді знаряддя для нового дитячого майданчика зробив «Лебединський насіннєвий завод». Майданчик дружною командою встановлювали під час весняної толоки жителі вулиці Вишневої Матусівської територіальної громади.

– Це був приємний сюрприз для матусян. Всі добре відгукнулись для участі у толоці, та і новенький дитячий майданчик, поруч зі спортивним, значно розширив суспільний простір. Встановлювали усі гуртом – і жителі, і комунальники. Робили на совість, адже для себе та своїх дітей. Дуже приємно, що є люди, готові допомогти і роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця. Дякуємо всім, хто долучився до облаштування куточку для малечі. – розповідає голова Матусівської громади Леся Шаповал.

Депутат Черкаської обласної ради, директор ПрАТ «Лебединський насіннєвий завод» Анатолій Ткаченко впевнений, що такі подарунки не мають бути винятком, адже на підприємстві вважають, що підтримка дітей, створення умов для розмаїття їхнього дозвілля – це інвестиції в майбутнє громади.

– Ми завжди радо йдемо назустріч гарним ініціативам і тісно співпрацюємо з представниками місцевих громад. Намагаємось допомагати у міру власних можливостей та підтримувати. Впевнений, що і надалі матимемо змогу створювати та підтримувати нові проєкти, – зазначив депутат.