У Матусівському ліцеї відкрили “Клас безпеки”

Матусівському ліцеї № 2 відкрили "Клас безпеки", в якому дітей навчатимуть, як зберегти своє життя та здоров'я.

Класи безпеки – це спільний Всеукраїнський проєкт Міністерства освіти та науки України і Державної служби з надзвичайних ситуацій. Проєкт спрямовано на посилення профілактичної роботи з питань безпеки життєдіяльності здобувачів освіти, отримання знань щодо правил пожежної, мінної безпеки та цивільного захисту, розуміння алгоритму дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, формування вмінь надання домедичної допомоги.

На відкритті класу безпеки у Матусівському ліцеї №2 були присутні фахівці відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Звенигородського районного управління ГУ ДСНС у Черкаській області. Найбільше захоплення у дітей викликало знайомство з оперативно-рятувальною технікою та спорядженням. Чимала кількість охочих виявила бажання на мить відчути себе рятувальником, примірявши захисний шолом бійця ДСНС, забратися в кабіну автомобіля.

Правила дорожнього руху, перша медична допомога, пожежна безпека та цивільний захист — ці та багато інших корисних напрямків знань стануть у пригоді в повсякденному житті юних мешканців Матусівської громади.

За інформацією Матусівської громади