Матусівську ДЮСШ передають Шполянській громаді

На позачерговій сесії Шполянської районної ради від 27 квітня депутати надали згоду на передачу Матусівської дитячо-юнацької школи та її майна, що розташована на території Шполянської ОТГ, з комунальної власності Шполянської районної ради до комунальної власності Шполянської міської ради ОТГ.

Присутній на сесії сільський голова Матусівської ОТГ Василь Колісник повідомив, що їхня громада наміру брати на баланс Матусівську спортивну школу не має, оскільки її база знаходиться у Шполі і має лише юридичну назву, пов’язану із Матусовом. 

Як повідомляють у міській раді, після завершення процедури передачі Матусівської ДЮСШ вона увійде до структури Шполянської ДЮСШ.

— Утримувати дві спортивні школи ми не плануємо і це є не раціонально, тому ми об’єднаємо дві школи в одну, зберігши при цьому усі секції та штат працівників. Після здійснення такої реорганізації спортивного закладу (приблизно за декілька місяців) відразу відбудеться конкурс на посаду його директора, — прокоментував подію міський голова Сергій Кравченко.

Ганна ШВЕЦЬ