Мер Шполи — єдиний міський голова, який сам у себе ініціював перевірку контролюючих органів

У Шполі Державна аудиторська служба (колишнє контрольно-ревізійне управління) перевірить діяльність міської ради та всіх комунальних підприємств. Як повідомляють обласні ЗМІ, перевірку ініціював сам міський голова Шполи Сергій Кравченко, який направив відповідного листа до Держаудитслужби.

У коментарі виданню Сергій Кравченко підтвердив, що справді ініціював таку перевірку. Все — через об’єднання територіальних громад, яке за три місяці об’єднає Шполу та село Кримки.

— Не знаю, чи роблять так інші керівники міст чи сіл, але я вважаю, що перед об’єднанням така перевірка просто необхідна, адже реорганізовується юридичний орган управління, — зазначає Сергій Кравченко. — Об’єднання має відбуватися на основі повної прозорості, тим більше, що на баланс новоутвореної терито-ріальної громади передаватиметься все майно. До того ж, я очолюю місто лише останні півтора року, а перевірки не проводились вже п’ять.

Міський голова додає, що з результатами перевірки Держаудитслужби зможе ознайомитися кожний охочий. Триватиме аудит з 14 лютого до 21 березня.