У Звенигородці сім’ї опікунів отримали подарунки від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ)

Напередодні найтеплішого свята Дня матері у Звенигородській міській раді привітали сім’ї опікунів. Вони отримали пакунки з одноразовою натуральною допомогою, як подарунки до свята за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

Організовуючи цей захід, працівники Центру соціальних служб Звенигородської міської ради, запросили до участі та спілкування з сім’ями опікунів, матерями, які взяли на себе обов’язок дбати про раніше інтернованих дітей. Також, це була гарна нагода спільно обговорити участь Звенигородської громади у проекті підтримки дітей, започаткованої ООН, який триває останнє півріччя.

Керівник Центру соціальних служб Світлана Сороченко, презентуючи роботу в межах проекту зазначила, що громадська організація «Ліга соціальних працівників України» ще в серпні минулого року розпочала реалізацію проекту Міжнародного надзвичайного фонду допомоги дітям при Організації Об'єднаних Націй (ЮНІСЕФ) «Забезпечення системного реагування на потреби дітей, які повернулись до біологічних сімей з інтернатних закладів, та дітей групи ризику», до якого долучилася й наша громада. Метою проекту є підтримка дітей та сімей через систему швидкого реагування на надзвичайні ситуації у сфері захисту дітей та надання їм соціальних послуг, запобігання вторинній інституалізації дітей.

В свою чергу фахівець Центру Анастасія Трубаєнко особливо звернула увагу на те, що однією з основних активностей проекту є належне оцінювання потреб дітей у соціальній допомозі, забезпечення соціального супроводу сімей, у які повернулись діти з інтернатних закладів, та сімей опікунів/піклувальників.

На участь в проекті зголосилися одразу 4 таких сім’ї з нашої громади, й впродовж усього періоду діти з них були охоплені індивідуальним кейс-менеджментом, який надавали фахівці центру соціальних служб Звенигородської міської ради. Нині, за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), вони отримали й пакунки з одноразовою натуральною допомогою, як подарунки до свята.

За інформацією Звенигородської міської ради

Коментарі