Міська рада інформує!

    На виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Шполянська міська рада повідомляє, що відповідно до рішення виконавчого комітету Шполянської міської ради від 15.09.2017 № 229 Про затвердження проекту регуляторного акту  «Про затвердження тарифу на послугу з централізованого водопостачання комунальним підприємством «Комунальник – сервіс» Шполянської міської ради», яким пропонується врегулювати питання встановлення тарифу на послугу з централізованого водопостачання для населення м. Шпола.

   З повним текстом вищезазначеного рішення всі бажаючі можуть ознайомитися на веб – сайті Шполянської міської ради: Shpola-rada@ukr.net, в розділі «Регуляторна політика» або в рубриці «Нормативні документи» в розділі «Проекти рішень виконкому».

   Ознайомитися з текстом рішення всі бажаючі можуть також за адресою: м. Шпола, вул. Лозуватська, 59.

   Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань щодо зазначеного проекту рішення виконкому Шполянської міської ради, приймаються у письмовій формі в місячний строк з моменту публікації даного оголошення, за адресою: вул. Лозуватська, 59, м. Шпола, Черкаська обл., 20603.