Міські депутати прийняли Програму розвитку територіальної оборони Шполянської громади

Під час засідання 22 позачергової сесії Шполянської міської ради, яку було скликано за ініціативи депутатів ВО «ЧЕРКАЩАНИ» було розглянуто і одноголосно прийнято важливі рішення, пов’язані із захистом населення Шполянщини.

Відповідно до Закону України «Про основи національного спротиву», який вступив в дію з 1 січня цього року на сесії затвердили «Програму розвитку територіальної оборони Шполянської міської об’єднаної територіальної громади для військової частини А7325 Сил територіальної оборони Збройних Сил України на 2022-2025 роки».

Також, депутати внесли зміни до бюджету міської громади на 2022 рік і передбачили кошти на фінансування Програми у сумі 270 тис. грн.

Міський голова Сергій Кравченко зазначив, представники місцевої влади переймаються безпекою та захистом жителів своєї громади і відповідні рішення, зумовлені загрозою вторгнення військ Російської Федерації в Україну. Наразі маємо першочергово забезпечити організаційні засади національного спротиву, основи його підготовки та ведення, завдання і повноваження сил безпеки та сил оборони з питань національного спротиву.