Міські депутати затвердили низку важливих рішень і програм для громади

На другому засіданні сесії міської ради ІХ скликання, яке відбулося 22 грудня, депутати загалом розглянули 122 питання, з яких загальних 69, земельних 53.

Рада прийняла рішення щодо реорганізації закладів культури та бібліотек сіл, які доєднались до міської громади, затвердила важливі місцеві програми, підтримала рішення стосовно прийняття субвенцій до місцевого бюджету на освіту та галузь первинної медицини.Так, депутати схвалили 25 місцевих Програм, що почнуть діяти із 2021 року. 

Серед важливих — це підтримка утворень ОСББ у громаді, Програма прийнята на 2021-2025 роки і передбачає разове виділення коштів із міського бюджету у сумі 25 тис. грн при створенні ОСББ. Подальші реалізації проектів співвласників багатоповерхівок проводитимуться на умовах співфінансування 60 % на 40%, з яких 60 % - це кошти міського бюджету, 40 % - кошти співвласників.

Далі важливі програми затвердили стосовно соціальної підтримки громадян, а саме:

- Програма відшкодування витрат на перевезення пільгових категорій населення Шполянської міської об’єднаної територіальної громади на автобусних маршрутах;

- Програма «Забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб із їх числа»;

- Програма забезпечення учасників АТО/ООС і бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України та членів їх сімей житлом у Шполянській міській ОТГ;

- Програма «Відшкодування за проїзд хворим х хронічною нирковою недостатністю, що проходять лікування у філії відділення нефрології та діалізу в м. Звенигородка КНП «Черкаська обласна лікарня»;- Прогама «Надання допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18 років».

Та інші важливі програми, з якими можна ознайомитись на офіційному сайті міської ради за посиланням: http://shpola-otg.gov.ua/publichna.../programy-miskoyi-rady/ .

Також затвердили реорганізацію КЗ Сигнаївська дитяча музична школа ім. І.П. Шульги» шляхом приєднання до КЗ «Шполянська дитяча школа мистецтв» залишивши назву сільського музичного закладу незмінною. Ухвалили проведення реорганізації КЗ «Централізована бібліотечна система» та його філіалів шляхом приєднання до КЗ «Публічна бібліотека ім. А. Кримського» та реорганізацію Шполянського районного будинку культури ім. М.В. Гоголя шляхом приєднання до КЗ «Центр культури та дозвілля» Шполянської міської ради ОТГ.