«МОЯ МЕТА — ПОСИЛИТИ ВПЛИВ НАРОДУ!»

Кандидат у народні депутати України Юрій ДЯДЧЕНКО:

Завершуються позачергові виборчі перегони в нашій країні. У неділю всі ми підемо на виборчі дільниці і своїми голосами сформуємо найближче майбутнє України. Чи хочемо ми бачити його райдужним, таким, що вселяє надію? Якщо так, тоді потрібно ще раз замислитись над важливістю свого вибору.

Як кандидат у народні депутати України, я маю окреслене моїм світоглядом бачення, що потрібно робити народному обранцеві після отримання депутатського мандату. Всі ми як один знаємо — країна вкрай потребує разючих змін. Якими вони повинні бути і де ті інструменти, щоб реалізовувати їх? В першу чергу змін діждемося лише за формування справжнього громадянського суспільства. Тільки свідомий народ зможе подолати найстійкішу корупцію. Тож сильна країна — це сила впливу народу, який за Основним законом і є владою. Влада ж повинна перезавантажити свою поведінку і розуміти, що є найманою робочою силою для свого народу.

Новий парламент має стати потужною проукраїнською силою, ініціатором саме тих змін, на які всі давно чекають. Будучи обраним своїми виборцями до парламенту, я підтримаю зміну системи всіх гілок влади — виконавчої, законодавчої, особливо — судової. Підтримаю зміни до законів, що врегульовують діяльність ЗМІ, а саме — сприяння формуванню незалежних громадських ЗМІ, що дозволить у новій якості проливати світло на події, об’єктивно і конструктивно вказувати на недоліки і проблеми.

Щоб це зробити, потрібна воля, насамперед, суспільства, Президента, уряду, парламенту. Для цього потрібна консолідація. Нам потрібно гуртуватися, бо розбрат грає на стороні ворога. Навчитися слухати один одного — саме цього нам бракує, що уповільнює наш рух уперед.

Новий парламент обере новий уряд. Ці дві гілки влади, не втрачаючи часу, повинні випрацювати законодавство, яке у вигляді шокової терапії дасть ефективний результат. Головне в ньому — убезпечення від казнокрадства, вивернення назовні всіх корупційних схем, дати змогу всім можливим ресурсам наповнювати бюджет і передбачати соціальні виплати, формувати бюджети розвитку. Дати всі умови для надходження зовнішніх і внутрішніх інвестицій, які б захищали надійні державні гарантії.

Кабміну необхідно провести інвентаризацію всіх витратних законів, прорахувати, що вони коштують бюджету. Після цього відмінити всі популістські недієві закони. Нам потрібні закони, які б передбачали конструктивну роботу опозиції, дієвий громадський контроль з усіма повноваженнями і функціями контролю влади. Опозиція ж не повинна бути якимсь ізгоєм, саботажником, критиканом, а працювати конструктивно, щоб не допускати помилок влади.

Потрібно удосконалювати виборче законодавство, щоб унеможливити підкуп виборців, залучення адмінресурсу, дати рівні права всім учасникам виборчого процесу. Вважаю, що потрібно знову повернутися до пропорційної системи, бо підкуп застосовується саме в мажоритарних округах.

Ввести до присяги депутатів слова про скасування депутатської недоторканості на першій же сесії після виборів!

Усі перетворення реально здійснити лише спільно, єдиною командою, і не потрібно переоцінювати себе. Я налаштований працювати у команді, котра прагне змінювати систему не на папері, а на практиці. Працюватиму у галузі, в якій найбільше компетентний, — освітянській. Але звертатиму пильну увагу на питання економіки, робитиму аналіз, узагальнення, систематизацію того, що маємо і що потрібно робити. При цьому нікуди не подінемось від міжнародного досвіду в питаннях економіки, права, суспільних відносин, подоланні криз. Якщо велосипед вже придумали, то заново його створювати не треба, а лише вдосконалювати і застосовувати в своїх умовах.

Думаймо кожен про свою особисту роль в державному будівництві. Виконуючи щоранку гімн України і молитви, наш мозок має напружено думати, чим я буду корисний країні, чим можу пожертвувати, щоб у моєї країни було майбутнє. Сьогодні нелегка праця всіх разом, самопожертва, патріотизм є рушійною силою прогресу в державі. Держава повинна стати для інтересів людини, а не людина для держави. І починається все не зверху до низу, а навпаки. Оновлення розпочинатиметься з проявлення активності громад, їх ініціатив і участі в процесі їх реалізації.

На питання, чому я балотуюсь в народні депутати, я відповідаю чітко: ТОМУ ЩО, Я ХОЧУ ЗМІН! Віддаючи за мене свій голос, ви оберете зміни, на які так довго всі сподіваються! Слава Україні! Героям Слава!